به گزارش خبرنگار مهر، یزدان باتمانی  ظهر امروز چهارشنبه در حاشیه ششمین کنفرانس بین المللی کنترل، ابزار دقیق و اتوماسیون، اظهار داشت: این کنفرانس بزرگترین رویداد علمی پژوهشی است که هر دو سال یکبار در دانشگاه تهران برگزار می شود و امسال دانشگاه کردستان میزبان آن است. وی افزود: پس از دریافت مقالات مرحله داوری […]به گزارش خبرنگار مهر، یزدان باتمانی  ظهر امروز چهارشنبه در حاشیه ششمین کنفرانس بین المللی کنترل، ابزار دقیق و اتوماسیون، اظهار داشت: این کنفرانس بزرگترین رویداد علمی پژوهشی است که هر دو سال یکبار در دانشگاه تهران برگزار می شود و امسال دانشگاه کردستان میزبان آن است.

وی افزود: پس از دریافت مقالات مرحله داوری تخصصی انجام شد که در نهایت ۸۸ اثر جهت ارائه در ششمین کنفرانس بین المللی کنترل، ابزار دقیق و اتوماسیون پذیرش شد.

دبیر علمی کنفرانس بین المللی کنترل، ابزار دقیق و اتوماسیون با بیان اینکه ۲۰ درصد مقالات ارسال شده به دبیرخانه این کنفرانس از خارج از کشور ارسال شده اند، ادامه داد: از کشورهای کانادا، استرالیا، آلمان و آمریکا مقالاتی به دست ما رسیده است.

باتمانی یادآور شد: در این کنفرانس دو روزه از مجموع ۸۸ مقاله پذیرش شده ۵۷ مقاله به صورت سخنرانی و پنل تخصصی ارائه شده و ۳۱ مقاله دیگر نیز به صورت پوستر به نمایش گذاشته می شود.

وی بیان کرد: خوشبختانه در این کنفرانس متخصصین و صاحب نظران داخلی و خارجی بزرگی از حوزه مهندسی گرد هم آمده اند و این اساتید برجسته دانشگاهی بسته های تخصصی مفیدی برای دانشجویان گروه برق ارائه می دهند.

گفتنی است ششمین کنفرانس بین المللی کنترل، ابزار دقیق و اتوماسیون پیش از ظهر امروز با حضور پروفسور فرانک الگوور استاد دانشگاه اشتوتگارت و لئون اورباس استاد دانشگاه تکنولوژی درستن آلمان آغاز شد و پس از برگزاری پنل های تخصصی و ارائه مقالات پذیرفته شده در این همایش فردا به کار خود پایان می دهد.


منبع خبرکزاری مهر