به گزارش خبرنگار مهر، هفدهمین کنفرانس بین‌المللی رمز ایران که توسط انجمن رمز ایران برگزار می شود، صبح امروز به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران آغاز به کار کرد. این کنفرانس علمی دو روزه که تا فردا پنج شنبه ۲۰ شهریورماه ادامه دارد، در حوزه امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات (افتا)، آخرین دستاوردهای […]به گزارش خبرنگار مهر، هفدهمین کنفرانس بین‌المللی رمز ایران که توسط انجمن رمز ایران برگزار می شود، صبح امروز به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران آغاز به کار کرد.

این کنفرانس علمی دو روزه که تا فردا پنج شنبه ۲۰ شهریورماه ادامه دارد، در حوزه امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات (افتا)، آخرین دستاوردهای متخصصان و اندیشمندان ایرانی و بین‌المللی را در زمینه رمزشناسی و امنیت اطلاعات و ارتباطات ارائه کرده و محیط مناسبی برای تبادل نظرات کارشناسی به منظور حل مسائل کشور در حوزه افتا به شمار می رود.

در هفدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران، علاوه بر ارائه مقالات پذیرفته شده در محورهای علمی پژوهشی حوزه افتا در نشست‌های تخصصی، سخنرانی‌های کلیدی توسط سخنرانان ایرانی و خارجی نیز در نشست‌های عمومی ارائه خواهند شد.

همچنین با دعوت از محققان و اساتید جوان کشور، آخرین نتایج و دستاوردهای پژوهشی آنها در مباحث رمزشناسی و امنیت فضای سایبری ارائه می شود.

مراسم افتتاحیه این رویداد هم اکنون در محل سالن همایش‌های امام خمینی دانشگاه علم و صنعت تهران در حال برگزاری است و به دلیل همه گیری بیماری کرونا و رعایت دستورالعمل های بهداشتی، سایر برنامه های این کنفرانس علمی به صورت آنلاین و در لینک های http://live.isc.org.ir و https://instagram.com/iscngo برگزار می شود.


منبع: خبرکزاری مهر