در یک کارزار اینترنتی تعدادی از جوانان انقلابی با امضای اینترنتی خواستار کاندیداتوری سعید محمد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا ص در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ شده اند. در بخشی از درخواست امضاکنندگان آمده است: روی کار آمدن یک دولت پرتوان و مکتبی تحت عنوان «دولت جوان حزب‌اللهی» بیش از پیش ضروریست. مسئله‌ای که در […]

در یک کارزار اینترنتی تعدادی از جوانان انقلابی با امضای اینترنتی خواستار کاندیداتوری سعید محمد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا ص در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ شده اند. در بخشی از درخواست امضاکنندگان آمده است: روی کار آمدن یک دولت پرتوان و مکتبی تحت عنوان «دولت جوان حزب‌اللهی» بیش از پیش ضروریست. مسئله‌ای که در سال‌های گذشته همواره مورد تأکید رهبر معظم انقلاب بوده است.

بدون شک نگرش رهبر معظم انقلاب بر سپردن امور به جوانان شایسته انقلابی و صاحب صلاحیت است که در تعریف رکن انقلابی بودن عبارت دولت جوان حزب‌اللهی باید بیان کرد بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب، دولت حزب‌اللهی عبارت است از: «دستگاه مدیریتی تحقق ارزش‌ها و مسئول اجرای قانون اساسی که ارکان مختلف آن معتقد به اصول و مبانی انقلاب اسلامی باشد.» به عبارت دیگر پشتوانه چنین دولتی، اعتقاد به مبانی ناب و قاطع حکومت اسلامی است و دغدغه اصلی این دولت حل مسائل مردم و انقلاب اسلامی بر اساس نظامات برآمده از اندیشه اصیل انقلاب اسلامی است. طبق بیانات رهبر معظم انقلاب، اگر دولت از خصیصه «روحیه انقلابی و اسلامی عمیق» بهره‌مند باشد، تمام برنامه‌ها و اهداف آن دولت در حوز‌های روبنایی جامعه مثل اقتصاد تحقق می‌پذیرد. لذا نظر به تجارب ارزشمند حضرتعالی در حوزه‌های مختلف مدیریتی، اجرایی و اقتصادی و به خصوص مبارزه جدی با فساد در سنوات گذشته و درایت و مدیرت عالی و انقلابی که در حضرتعالی سراغ داریم، ما جوانان ایران اسلامی به نمایندگی از آحاد توده مردم از حضرت عالی می‌خواهیم که با قدرت و توان هرچه بیشتر نسبت حضور رسمی خود در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اعلام آمادگی نموده و انشالله سکان اجرایی کشور را به دست بگیرید و مثل گذشته دین خود را به نظام و انقلاب و مردم و شهدا و رهبری ادا کنید.

انتهای پیام/