به گزارش خبرگزاری مهر، چهارمین کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت در راستای «توسعه و تعالی گردشگری و معنویت» و ایجاد بستر لازم جهت «تحقق پایداری، توسعه و کسب درآمدهای اقتصادی از طریق گردشگری» به همت پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی و دانشگاه علم و فرهنگ ۱۹ آبان ۱۴۰۰ برگزار می‌شود. […]به گزارش خبرگزاری مهر، چهارمین کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت در راستای «توسعه و تعالی گردشگری و معنویت» و ایجاد بستر لازم جهت «تحقق پایداری، توسعه و کسب درآمدهای اقتصادی از طریق گردشگری» به همت پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی و دانشگاه علم و فرهنگ ۱۹ آبان ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

محورهای اصلی این کنفرانس «رویکردهای فلسفی در تئوری گردشگری پایدار و معنویت»، «رویکردهای روانشناسی و تاب آوری در مصائب اجتماعی با تکیه بر گردشگری و معنویت، «رویکردهای جامعه شناسی گردشگری و صلح با تکیه بر معنویت»، «رویکردهای اقتصادی و بازاریابی در توسعه پایدار جوامع با تکیه بر گردشگری و معنویت»، «نقش هنر و معماری در تقویت ابعاد معنوی گردشگری» است.

علاقمندان می‌توانند تا پانزدهم مرداد چکیده مقالات و تا ۱۵ شهریور امسال مقاله کامل خود را ارسال و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه این کنفرانس با شماره ۴۶۱۴۲۳۶۵ تماس حاصل کنند. اعلام نتایج داوری بیستم مهر ماه است.

نخستین کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت در تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۴ برگزار شد.


منبع: خبرکزاری مهر