سه‌شنبه , اکتبر 26 2021
خانه / رپرتاژ / آیا تبلیغات اینترنتی برای رسانه ها الزامی است ؟

آیا تبلیغات اینترنتی برای رسانه ها الزامی است ؟

یک سوالی که اغلب مطرح است این است که آیا رسانه های مکتوب یا اینترنتی نیازی به تبلیغات بنری دارند یا نه ، امروز میخوام در مورد این موضوع توضیح بدم و به مواردی مفید هستند در این زمینه اشاره کنم .

آیا تبلیغات بنری برای رسانه ها الزامی است ؟

هیچگاه تبلیغات بد نبوده و نیست ، یعنی اگر شما اگر فردی بپرسید میخواهید تبلیغات کنید ، به ویژه تبلیغات بنری ، هیچکس شاید موضوع شما را نپرسد و بدون وقفه برای اینکار شما را تایید کند . تبلیغات همیشه مفید است ، به خصوص اگر به صورت صحیح و با علم بر آن انجام شده باشد که قطعا شما را در مسیر خوبی قرار می دهد و شما بیش از قبل دیده می شوید .

اما به طور کلی ، خبرگزاری ها معمولا تبلیغات انجام نمی دهند ، یعنی هیچوقت شما نمی بینید که یک خبرگزاری در تبلیغات اینترنتی یا فیزیکی شرکت کرده باشد ( مگر در موارد استثنا ) ، البته در نمایشگاه های رسانه قطعا حضور دارند اما در تبلیغات اینترنتی مثل بنرها دیده نمی شوند . این یکی از مواردی است که به خوبی برای همه مشهود است .

همه مشاغل نیازمند تبلیغات هستند ، اما رسانه های خبری مثل پیام کنفرانس بیشتر جایگاهی هستند برای تبلیغات دیگران ، یعنی کسب و کار های دیگر برای اینکه بهتر دیده شوند سعی میکنند که تبلیغ خود را از طریق یک بنر تبلیغاتی در سایت های خبری نشان دهند ، سایت های خبری از جمله موضوعاتی هستند که توسط کاربران و عموم مردم زیاد مورد استقبال قرار میگیرند و بیننده ی زیادی دارند .

طراحی گرافیک و طراحی وب سایت های خبری !

همین موضوع دیگر مشاغل را تشویق می کنند که تبلیغات خود را این رسانه ها به نمایش بگذارند . گواه این موضوع را می توانید هم اکنون در رسانه های خبری مطرح کشور بررسی و مشاهده کنید . اما جالب است که بر خلاف بنر تبلیغاتی که لزومی برای انجام آن توسط خبرگزاری ها نیست ، داشتن یک وب سایت خبری حتما باید وجود داشته باشد .

داشتن یک وب سایت در دنیایی که در آن زندگی می کنیم برای رسانه های خبری بسیار اهمیت دارد ، به طوری که اگر یک برند خبری ، وب سایت نداشته باشد شاید استقبال میلیون ها کاربر و بازدید کننده ی اینترنتی را از دست بدهد . خوب در زمینه برندهای بزرگی هستند که می تواند خدمات طراحی سایت خبرگزاری را برایشان فراهم سازد .

هم اکنون اگر بخواهیم به بررسی سایت های پربازدید در داخل ایران بپردازیم ، مطئمنا سایت هایی که با موضوعی انتشار خبر ورزشی و … فعالیت میکنند جزو برترین وب سایت های ایران هستند و وقتی شما یک سایت پر بازدید داشته باشید طبیعاتا افراد و مدیران شرکت ها برای تبلیغات در سایت شما انتظار خواهند کشید .

درباره‌ی editor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *