دوشنبه , ژانویه 17 2022
خانه / آخرین اخبار / اولین اقدام در تصادف تماس با پلیس است

اولین اقدام در تصادف تماس با پلیس است

به گزارش پیام کنفرانس؛ سرهنگ علی همه خانی به نقل از رییس اداره تصادافت پلیس راهور تهران بزرگ اعلام داشت : به گفته شاهدان عینی حاضر در صحنه تصادف در ساعت 18:50 عصر دیروز و در مسیر بزرگراه شهید لشکری به غرب قبل از آزادگان مقابل شهرک انصار ، یکدستگاه سواری سانتافه به شدت با عابر پیاده که در حال عبور از این محل بوده برخورد می نماید .
وی افزود : پس از این حادثه متاُسفانه عابر پیاده مذکر حدودا 60 ساله بر اثر شدت ضربه وارده در محل حادثه فوت می نماید و راننده سانتافه پس از دیدن این صحنه از محل حادثه متواری میگردد.
سرهنگ همه خانی افزود : بلافاصله پس از این حادثه عوامل منطقه 21 پلیس راهور فاتب در محل حضور یافتند و ضمن ایمن سازی محل نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام نمودند .
وی گفت : با توجه به دستور مقام محترم قضایی و اقدامات پلیسی صورت گرفته در این خصوص کروکی تنظیم و اقدامات قضایی در خصوص شناسایی خودروی متواری و اظهارات شاهدین صورت پذیرفته که قطعا این راننده بدلیل فرار از صحنه و عدم امداد رسانی به عابر مشمول قانون تشدید مجازات قرار خواهد گرفت.
سرهنگ همه خانی توصیه نمود: در صورت بروز هرگونه تصادف اعم از خسارتی و جرحی و خدای ناکرده فوتی در سطح معابر ضمن حفظ خونسردی خود ابتدا و قبل از هرگونه اقدامی با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس حاصل نموده و پلیس را در جریان تصادف قرار دهید تا اقدامات بعدی در خصوص حضور کارشناسان راهور بر سر صحنه و تهیه گزارش و کروکی اقدام گردد .

انتهای پیام/ منبع: مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب

درباره‌ی sara piraneh

sara piraneh

حتما ببینید

اوباش قلعه نو در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شدند

به گزارش پیام کنفرانس؛ سرهنگ جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری در تشریح این خبر بیان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *