دوشنبه , ژانویه 17 2022
خانه / آخرین اخبار / دستگیری 872 سارق و مالخر درطرح رعد پلیس پایتخت

دستگیری 872 سارق و مالخر درطرح رعد پلیس پایتخت

به گزارش پیام کنفرانس، سردار “حسین رحیمی” در مرحله 51طرح رعد با اشاره به اجرای 256 حکم قضایی در اجرای این مرحله از طرح، بیان داشت: در این مرحله از طرح 872 سارق و مالخر دستگیر و 36 باند متلاشی شده است.
وی با اشاره به اینکه در این مرحله از طرح سه هزار و 291 مورد اموال سرقتی کشف شده است، عنوان داشت: در این مرحله از طرح 208 دستگاه خودرو و موتور سیکلت سرقتی کشف شد.
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه به تعداد یک هزار و 50 پرونده سرقت رسیدگی شده است و این پرونده ها به سرانجام رسیده اند، گفت: ارزش تقریبی اموال مکشوفه 19 میلیارد و 728 میلیون تومان می باشد.
سردار رحیمی با تاکید بر اینکه مقابله با سرقت به خصوص سرقت منزل در صدر برنامه های پلیس پایتخت است، بیان داشت: در این مرحله از طرح 88 مورد پاتوق سارقان و 11 مورد پاتوق مالخران متلاشی و پاکسازی شد وهمچنین در این طرح 6 پاتوق اراذل و اوباش و 118 پاتوق فروشندگان مواد مخدر شناسایی و متلاشی شد.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در این مرحله از طرح حدود 20 کیلو گرم انواع مواد مخدر کشف شد، بیان داشت: در طرح 51 تعداد 326 خرده فروش موادمخدر دستگیر و تعداد 409 معتاد متجاهر جمع آوری شدند.
سردار رحیمی با اشاره به دستگیری 24 نفر در حوزه قاچاق کالا، گفت: در این مرحله از طرح 12 هزار و 892 مورد انواع کالای قاچاق به ارزش تقریبی 5 میلیارد و 659 میلیون تومان کشف و در این رابطه 39 فقره پرونده تشکیل و پیگیری شده است.
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه در بحث مقابله با سرقت منزل یک باند حرفه ای دستگیر شده است، گفت: در عملیات دو نفر از سارقان منزل که پس از مشاهده پلیس از محل متواری شده بودند با سرعت عمل پلیس دستگیر و از آنها دو قبضه سلاح کشف شده است.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در این مرحله از طرح دو هزار و 500 کیلو گرم گوشت گرم غیر بهداشتی کشف و در این زمینه یک نفر دستگیر شد، اظهار داشت: در این طرح دو نفر که در پوشش خریداران از طریق سایت دیوار به منازل شهروندان مراجعه و به صورت مسلحانه اقدام به سرقت می کردند شناسایی و دستگیر و از آنها یک قبضه سلاح کمری و یک عدد شوکر و اسپری اشک آور کشف شد.
سردار رحیمی با اشاره به دستگیری سارقان مسلح منطقه گیشا و اینکه از این سارقان دو قبضه سلاح کمری کشف شد ، گفت:در این طرح یک باند که اقدام به خرید گوشی های سرقتی می کردند دستگیر و از آنها تعداد 181 عدد گوشی تلفن همراه و 30 عدد لیبل گوشی کشف شد.
وی با اشاره به شناسیایی و دستگیری یک باند سرقت از اماکن خصوصی و داخل خودرو، عنوان داشت:از این باند یک عدد قیچی بزرگ آهن بری، یک عدد دیلم آهنی بزرگ و تعدادی لوازم که در سرقت از آنها استفاده می کردند کشف و ضبط شد.

انتهای پیام/ منبع: پایگاه خبری پلیس

درباره‌ی sara piraneh

sara piraneh

حتما ببینید

کاهش قیمت گوجه فرنگی و افزایش قیمت خیار در میادین میوه و تره بار

به گزارش پیام کنفرانس؛ تازه‌ترین قیمت‌های سبزیجات و صیفی‌جات در میادین میوه و تره بار، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *