دوشنبه , ژانویه 17 2022
خانه / آخرین اخبار / افتتاح و آغاز به کار  نخستین خانه مشارکتی سلامت منطقه ۱۳

افتتاح و آغاز به کار  نخستین خانه مشارکتی سلامت منطقه ۱۳

به گزارش پیام کنفرانس؛ شهردار منطقه ۱۳ از افتتاح خانه مشارکتی سلامت منطقه با حضور دکتر زالی ، ریاست دانشگاه شهید بهشتی به منظور خدمات رسانی هر چه بهتر به شهروندان و بهبود وضعیت سلامت شهروندان در درمانگاه صلواتی خیابان اول نیروی هوایی خبر داد.
محمد هادی علی احمدی، شهردار منطقه با اشاره به مراسم افتتاحیه و آغاز به کار نخستین خانه مشارکتی سلامت در منطقه 13 گفت : این خانه سلامت  با پیگیری و مشارکت وزارت بهداشت، شهرداری منطقه ، کمیته امداد، مجمع خیرین و گروه های مردمی افتتاح شده و فضای اختصاصی برای برنامه ریزی و هماهنگی ارائه خدمات سلامت محور در زمینه جسمی و روحی به شهروندان است.
او با بیان اینکه توسعه رویکرد های مشارکتی با تاکید بر توانمند سازی جامعه به عنوان یک ابزار مهم در ارتقای سلامت شناخته شده است افزود :مهم ترین ضرورت،  سالم زیستن و دستیابی به حق سلامت ، مساعی دسته جمعی و حضور و مداخله در فعالیت های مربوط به سلامت است .
دکتر علی احمدی با اشاره به فعالیت دبیرخانه این مجموعه در درمانگاه صلواتی افزود : در این خانه، نقاط آسیب پذیر و چالش های سلامتی محلات منطقه شناسایی و متناسب با این مسائل و استفاده از ظرفیت های سازمان های دخیل ، برنامه ریزی صورت گرفته و طرح ها و برنامه ها اجرایی می شود.
گفتنی است ، در پایان این مراسم با توجه به خدمات مناسب منطقه ۱۳ در ایام شیوع ویروس کرونا و واکسیناسیون شهروندان ، با  اهدای لوح تقدیری از معاون امور فرهنگی و اجتماعی منطقه و رئیس اداره سلامت از سوی دکتر زالی  قدردانی شد.

انتهای پیام/

درباره‌ی sara piraneh

sara piraneh

حتما ببینید

اوباش قلعه نو در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شدند

به گزارش پیام کنفرانس؛ سرهنگ جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری در تشریح این خبر بیان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *