دوشنبه , ژانویه 17 2022
خانه / آخرین اخبار / رانندگان با سرعت مطمئنه رانندگی نمایند

رانندگان با سرعت مطمئنه رانندگی نمایند

به گزارش پیام کنفرانس؛ سرهنگ مجید رنجبر در خصوص وضعيت ترافيکي معابر بزرگراهي پايتخت در صبحگاه شنبه بیست و هفتم آذر ماه 1400 اظهار داشت: امروز با رصدی که از معابر شهر تهران از طریق دوربین های کنترل ترافیک داشتیم ، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در سطح معابر شهر تهران بخاطر بارش نزولات آسمانی و لغزنده شدن معابر بودیم .
سرهنگ رنجبر گفت : در روز های بارانی بعلت کاهش دید رانندگان و لغزنده بودن معابر و استفاده از خودروهای شخصی شاهد افزایش ترافیک در سطح معابر هستیم .
وی گفت : خیابان دماوند در مسیر شرق به غرب ، خیابان انقلاب ، خیابان آزادی و بزرگراههای شهید همت ، حکیم ، و امام علی (ع) جز پرترافیک ترین معابر صبحگاهی پایتخت هستند .
رنجبر افزود : شيخ فضل الله در مسير غرب به شرق از جناح، آزادي در مسيرغرب به شرق از ميدان آزادي و مسير جنوب به شمال نواب از شهيد چراغي داراي بار ترافيکي سنگيني هستند.
سرهنگ رنجبر ادامه داد: بزرگراه شهيد زين الدين در مسير شرق به غرب شميران نو، بزرگراه بابايي در مسير شرق به غرب از هنگام، بزرگراه امام علي (ع) در مسير جنوب به شمال از گلشن‌دوست، دارای ترافیک می باشند .
وی بیان داشت :بزرگراه صدر در مسير شرق به غرب از کامرانيه، بزرگراه شهيد حاج قاسم‌سليماني در مسير شرق به غرب از بزرگراه امام علي (ع)، مسير جنوب به شمال چمران در مقطع حکيم تا همت، مسير غرب به شرق جاده مخصوص از شيشه مينا و در مسير غرب به شرق آزادراه از چيتگر بار ترافيکي صبحگاهي را شاهد هستيم.
وی ادامه داد : بزرگراه شهيد همت در مسير غرب به شرق از بوستان جوانمردان، شهيد حکيم درمسير غرب به شرق از باکري، بزرگراه هاشمي رفسنجاني درمسير غرب به شرق از شهيد ستاري،دارای حجم ترافیک می باشند .
وی به رانندگان توصیه کرد که در روز های بارانی حتما با سرعت مطمئنه و یا همان سرعتی که می دانند اگر با آن سرعت حرکت کنند می توانند در صورت وقوع تصادف و حادثه خودروی خود را کنترل و به موقع متوقف نمایند حرکت کرده و از عجله و شتاب در رانندگی خودداری نمایند و همچنین فاصله طولی را با خودروی مقابل حفظ نمایند و به موتورسواران نیز توصیه می شود ضمن استفاده همیشگی از کلاه ایمنی استاندارد از ورود به تونل ها خودداری نموده و به بزرگراهها وارد نشوند.

انتهای پیام/

درباره‌ی sara piraneh

sara piraneh

حتما ببینید

کاهش قیمت گوجه فرنگی و افزایش قیمت خیار در میادین میوه و تره بار

به گزارش پیام کنفرانس؛ تازه‌ترین قیمت‌های سبزیجات و صیفی‌جات در میادین میوه و تره بار، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *