دوشنبه , ژانویه 17 2022
خانه / آخرین اخبار / ماهی شب یلدا در میادین میوه و تره بار چند است؟

ماهی شب یلدا در میادین میوه و تره بار چند است؟

به گزارش پیام کنفرانس؛ با وجود بارش برف و باران از صبح دیروز در تهران و سرد شدن هوا، همچنان شاهد حضور چشمگیر شهروندان در میادین میوه و تره بار هستیم.
عرضه انواع میوه و تره بار در میادین و بازارهای میوه و تره بار به ویژه محصولات خاص شب یلدا در قالب اجرای طرح «فروش ویژه شب یلدا» با «قیمت مناسب» و «کیفیت مطلوب» حتی با بارش برف و باران و کاهش چند درجه‌ای دما، مانع حضور شهروندان در این مراکز نشد.
بر اساس این گزارش، میوه‌های موسوم به میوه‌های یلدایی شامل هندوانه چیتی با قیمت هر کیلوگرم 5600 تومان، هندوانه مینابی و محبوبی با قیمت هر کیلوگرم 6600 تومان، انار با قیمت هر کیلوگرم 16200 تومان، ازگیل با قیمت هر کیلوگرم 18 هزار تومان و خرمالو با قیمت هر کیلوگرم 22 هزار تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می‌شود.
همچنین، پرتقال تامسون شمال با قیمت هر کیلوگرم 9800 تومان، پرتقال تامسون جنوب با قیمت با قیمت هر کیلوگرم 15400 تومان، کیوی با قیمت هر کیلوگرم 13700 تومان، سیب قرمز و سبز با قیمت هر کیلوگرم 12200 تومان و سیب زرد با قیمت هر کیلوگرم 13500 تومان در میادین میوه و تره بار به فروش عرضه می‌رسد.
این گزارش می‌افزاید، شهروندان تهرانی می‌توانند انواع ماهی از جمله ماهی‌های پرتقاضای قزل‌آلای زنده را با قیمت هر کیلوگرم 88 هزار تومان و قزل‌آلای تازه را با قیمت هر کیلوگرم 80 هزار تومان از میادین میوه و تره بار تهیه کنند، ضمن اینکه
ماهی آمور با قیمت هر کیلوگرم 55 هزار تومان، ماهی تیلاپیا با قیمت هر کیلوگرم 44 هزار تومان، ماهی روهیتا با قیمت هر کیلوگرم 60 هزار تومان و ماهی کپور با قیمت هر کیلوگرم 44 هزار تومان در این مراکز در دسترس شهروندان قرار دارد.
گفتنی است، اجرای طرح «فروش ویژه شب یلدا» از پنج‌شنبه 25 آذر در 267 میدان و بازار میوه و تره بار شهرداری تهران آغاز شده و تا پایان روز سه‌شنبه 30 آذر (شب یلدا) ادامه دارد و شهروندان می‌توانند برای تهیه محصولات مورد نیاز به خصوص میوه و تره بار ویژه شب یلدا به این مراکز مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

درباره‌ی sara piraneh

sara piraneh

حتما ببینید

ارائه ۳۹۵۴ مورد خدمت حقوقی به مددجویان تهرانی

به گزارش پیام کنفرانس؛ مدیرکل کمیته امداد استان تهران،گفت: ۳۹۵۴ مورد خدمت حقوقی در ۹ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *