دوشنبه , ژانویه 17 2022
خانه / آخرین اخبار / با افزودن پنج دستگاه اتوبوس جدید، ناوگان اتوبوسرانی منطقه۲۱ نوسازی شد

با افزودن پنج دستگاه اتوبوس جدید، ناوگان اتوبوسرانی منطقه۲۱ نوسازی شد

به گزارش پیام کنفرانس؛ با پیگیری های مدیریت ارشد شهری منطقه۲۱، پنج دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان اتوبوسرانی ورودی غربی پایتخت افزوده شد.
محمدرضا سالمی معاون حمل ونقل و ترافیک این منطقه با بیان خبر فوق گفت: باعنايت به تلاش‌ها و پیگیری های شهردار منطقه با شركت واحد اتوبوسراني تهران و حومه درخصوص واگذاري اتوبوس های جدید به‌منظور توسعه و ارتقاي سطح كيفي هرچه بيشتر زيرساخت‌هاي حمل ونقل عمومي؛ پنج دستگاه به منطقه اختصاص یافت.
وی در ادامه افزود: در ارتباط با بكارگيري پنج دستگاه اتوبوس نو تحويلي از سامانه پنج شركت واحد اتوبوسراني تهران و حومه درخطوط حمل ونقل عمومي منطقه۲۱، این اتوبوس ها در مسیر پايانه شهرک استقلال-پايانه میدان آزادي(خط ۲۵۵) به مدت یک ماه است که مشغول به كار شده اند.
سالمی همچنین تاکید کرد: پس از رفع مشكلات و با هدف خدمت‌رساني مطلوب‌تر به شهروندان منطقه۲۱، مابقي اتوبوس‌ها نیز براساس نيازها و اولویت های هر محله نیز در دستورکار قرار خواهد گرفت.
معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه۲۱ یادآور شد: از بین نه خط اتوبوسرانی منطقه21، تاکنون یکی از این خطوط با اتوبوس های جدید تخصیص داده شده نوسازی شده و مقرر گردیده سایر خطوط نیز پس از انجام بررسی های لازم مورد نوسازی و بهسازی واقع شوند.
شايان ذكر است؛ اتوبوس‌هاي جديد علاوه بر استاندارد آلايندگي يورو چهار، فيلتر جاذب آلايندگي، مجهز به رمپ ويلچر نیز مي‌باشد كه مي‌تواند سوار و پياده شدن معلولان و جانبازان را تسهيل كند. از جمله ويژگي های ديگر این اتوبوس‌ها اين است كه تا درب‌هاي اتوبوس بسته نشود، سيستم كنترلي اجازه حركت به اتوبوس نمي‌دهد.

انتهای پیام/

درباره‌ی sara piraneh

sara piraneh

حتما ببینید

دهمین شماره مجله چند رسانه‌ای «کلیک دو» منتشر شد

به گزارش پیام کنفرانس؛ مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه دو تهران از انتشار دهمین شماره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *