دوشنبه , ژانویه 17 2022
خانه / آخرین اخبار / اجتماعی / رفع مشکلات، نیازمند شناسایی ظرفیت های محلات است

رفع مشکلات، نیازمند شناسایی ظرفیت های محلات است

به گزارش پیام کنفرانس؛ رفع مشکلات فرهنگی و اجتماعی در شمال تهران نیازمند شناسایی ظرفیت های محلات و استفاده از مساجد شاخص در هر محله است.
حجت الاسلام عباس غلامرضازاده سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه در نشست صمیمی با مدیران ستادی و اجتماعی نواحی اظهار داشت: مدیران اجتماعی نواحی باید با شناخت ظرفیت های موجود در محلات راهکارهایی برای حل موانع و مشکلات ارائه کنند و با بهره مندی از توانمندی های مدیران محلات، اهداف و دستور العمل های شهرداری را به صورت ناحیه محوری اجرا کنند.
او افزود: درآمدزایی سرای محلات باید به گونه ای باشد که علاوه بر نگهداری مجموعه، در مقیاس محله وظایف فرهنگی، اجتماعی، هنری و ورزشی نیز در آنها به نحو مطلوب انجام شود و با معرفی و شناسایی یک یا دو مسجد شاخص در هر محله، برنامه ریزی ها برای توسعه فعالیت ها عملی شود.
وی با اشاره به حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی، بانوان سرپرست خانوار و آسیب دیدگان گفت: نواحی از اجرای مستمر و کامل طرح زمستان گرم برای جذب و ساماندهی کارتن خواب ها، متکدیان، کودکان کار و … در سطح منطقه استفاده کنند و از نقاط آسیب خیز محلات غافل نشوند و این طرح را با همت و قوت در راستای رفع معضلات محلات پیگیری کنند.

درباره‌ی sara piraneh

sara piraneh

حتما ببینید

کاهش قیمت گوجه فرنگی و افزایش قیمت خیار در میادین میوه و تره بار

به گزارش پیام کنفرانس؛ تازه‌ترین قیمت‌های سبزیجات و صیفی‌جات در میادین میوه و تره بار، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *