دوشنبه , ژانویه 17 2022
خانه / آخرین اخبار / خانواده های گرانقدر شهیدان حیدری و شاملو میزبان مدیران شهری منطقه۲۱ شدند

خانواده های گرانقدر شهیدان حیدری و شاملو میزبان مدیران شهری منطقه۲۱ شدند

به گزارش پیام کنفرانس؛ با حضور حسینکاشانیپور شهردار، معاونین و مدیران منطقه، طرح محله نگهداشت شهید در منزل نورانی “شهیدان والامقام “محمد حیدری کاشی” و “علی شاملو” در قالب اجرای طرح تحول نگهداشت شهر، ازخانواده های معزز این شهیدان تجلیل به عمل آمد.

حسین کاشانی پور در محفل نورانی در محله شهید محمد حیدری کاشی گفت: طرح محله شهید، برنامه ای شد تا جای جای منطقه۲۱ را ببینیم و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را سرلوحه امورمان قرار دهیم. این طرح معنوی یاد و خاطره شهدای گرانقدر شهدای اسلامی و انقلاب، از صدر تاکنون از جمله شهدای هشت سال دفاع مقدس،مدافعین حرم و سلامت را زنده نگاه میدارد و موتور محرکه ای برای ما در عرصه خدمت رسانی است.
وی ادامه داد: شهدای عزیز ما با بذل جان شیرین خود که بالاترین کالایی بود که در اختیار داشتند، خدمت را به جامعه اسلامی ارزانی کردند. در فرازی از آیات شریفه سوره آل عمران می خوانیم که “هرگز به حقیقت نیکوکاری نمی رسید، مگر اینکه از آنچه بیشتر دوست دارید، در راه خداوند بدهید”.
کاشانی پور تاکید کرد: هیچ چیزی برای انسان، شریف تر، عزیزتر و شیرین تر از جان نیست. وقتی شهید، جان خود را هدیه میکند، یعنی به حقیقت نیکی و نیکوکاری رسیده است.
شهردار منطقه۲۱ تصریح کرد: شهیدان با نثار جان خود، آرامش را به امت اسلامی هدیه دادند، این کار بزرگ فقط از این بزرگ مردان بر می آید. از این رو تکریم و تجلیل خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران کمترین کاری است که ما در مجموعه شهرداری تهران رقم زده ایم.
وی با بیان اینکه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران چشم و چراغ ملت ایران هستند، ادامه داد: قلوب و قدوم این بزرگواران پاک است و ما صحبت ها و نصایح ایشان را با گوش جان و آغوش باز پذیراییم.
لازم به ذکر است؛ در پایان این برنامه معنوی از خانواده‌ گرانقدر شهید والامقام محمد حیدری کاشی تجلیل به عمل آمد و پس از آن شهردار منطقه۲۱ در منزل شهید والامقام علی شاملو حضور پیدا کرد و از خانواده گرانقدر ایشان تجلیل بعمل آورد.

درباره‌ی sara piraneh

sara piraneh

حتما ببینید

مراتب ثبت ملی ۱۲ اثر فرهنگی‌تاریخی به استاندار آذربایجان شرقی ابلاغ شد

به گزارش پیام کنفرانس؛ وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در نامه‌های جداگانه به استاندار آذربایجان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *