دوشنبه , ژانویه 17 2022
خانه / آخرین اخبار / ترافیک سنگین صبحگاهی پایتخت

ترافیک سنگین صبحگاهی پایتخت

به گزارش پیام کنفرانس؛ سرهنگ مجید رنجبر رييس مرکز کنترل ترافيک پليس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعيت ترافيکي معابر بزرگراهي پايتخت در صبحگاه شنبه 4 دی ماه 1400 اظهار داشت: امروز با رصدی که از معابر شهر تهران از طریق دوربین های کنترل ترافیک داشتیم ، حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در سطح معابر شهر تهران شاهد بودیم .
وی ادامه داد : بزرگراه شهيد همت در مسير غرب به شرق از بوستان جوانمردان، شهيد حکيم درمسير غرب به شرق از باکري، بزرگراه هاشمي رفسنجاني درمسير غرب به شرق از شهيد ستاري،دارای حجم ترافیک می باشند .
رنجبر افزود : شيخ فضل الله در مسير غرب به شرق از جناح، آزادي در مسيرغرب به شرق از ميدان آزادي و مسير جنوب به شمال نواب از شهيد چراغي داراي بار ترافيکي سنگيني هستند.
وی بیان داشت :بزرگراه صدر در مسير شرق به غرب از کامرانيه، بزرگراه شهيد حاج قاسم‌سليماني در مسير شرق به غرب از بزرگراه امام علي (ع)، مسير جنوب به شمال چمران در مقطع حکيم تا همت، مسير غرب به شرق جاده مخصوص از شيشه مينا و در مسير غرب به شرق آزادراه از چيتگر بار ترافيکي صبحگاهي را شاهد هستيم.
سرهنگ رنجبر ادامه داد: بزرگراه شهيد زين الدين در مسير شرق به غرب شميران نو، بزرگراه بابايي در مسير شرق به غرب از هنگام، بزرگراه امام علي (ع) در مسير جنوب به شمال از گلشن‌دوست، دارای ترافیک می باشند .

درباره‌ی sara piraneh

sara piraneh

حتما ببینید

کاهش قیمت گوجه فرنگی و افزایش قیمت خیار در میادین میوه و تره بار

به گزارش پیام کنفرانس؛ تازه‌ترین قیمت‌های سبزیجات و صیفی‌جات در میادین میوه و تره بار، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *