دوشنبه , ژانویه 17 2022
خانه / آخرین اخبار / احداث مزرعه آموزشی سالمندی در منطقه۱۳ کلید خورد

احداث مزرعه آموزشی سالمندی در منطقه۱۳ کلید خورد

به گزارش پیام کنفرانس؛ شهردار منطقه۱۳ از احداث اولین مزرعه آموزشی سالمندی منطقه ۱۳ در آینده نزدیک خبر داد و گفت: این اقدام به محدوده بوستان های منطقه تسری می یابد .

محمد هادی علی‌احمدی، شهردار منطقه۱۳ گفت :تکریم شهروندان و به ویژه سالمندان و تلاش برای ارتقای کیفیت زندگی آنها از جمله دغدغه های مهم مدیریت شهری بوده و برنامه ریزی های مدیریت شهری بر پایه احصای نیازمندی های شهروندی و افزایش توانمندی های آنها صورت می پذیرد.

او افزود: در این بین آموزش به سالمندان به منظور  گذران هدفمند اوقات فراغت، همراه با ایجاد لحظات مفرح از اهمیت ویژه ای برخوردار است، لذا احداث مزرعه های آموزشی سالمندی در دستور کار قرار گرفته است.

به گفته شهردار منطقه۱۳، جانمایی این مزرعه آموزشی در گام اول در بوستان های سیمرغ و  پیروزی واقع در نواحی۲ و ۳ در نظر گرفته شده است که در آینده در سطح منطقه و همچنین بوستان سرخه حصار گسترش خواهد یافت. 

او یادآور شد : این برنامه به زودی به همت کارشناسان مرکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز جهت ارائه خدمات آموزشی علمی و عملی شامل آموزش کاشت انواع گیاهان دارویی، سبزیجات و … به سالمندان عزیز اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/

درباره‌ی sara piraneh

sara piraneh

حتما ببینید

اوباش قلعه نو در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شدند

به گزارش پیام کنفرانس؛ سرهنگ جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری در تشریح این خبر بیان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *