دوشنبه , ژانویه 17 2022
خانه / آخرین اخبار / امضای تفاهم نامه کمیته امداد استان تهران و معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایران

امضای تفاهم نامه کمیته امداد استان تهران و معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایران

به گزارش پیام کنفرانس؛ کمیته امداد استان تهران و معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایران به منظور ارائه خدمات موثر در راستای ارتقای سلامت و مراقبت از مادران باردار و کودکان بی بضاعت و نیازمند تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

سیدابوالفضل پرپنچی،مدیرکل کمیته امداد استان تهران،گفت: منظور توسعه زمینه همکاری های مشترک، بهره مندی از ظرفیت های موجود و افزایش تعاملات دوجانبه، با هدف اتخاذ تدابیر و انجام اقدامات مؤثر و کارآمد در جهت ترویج فرهنگ خیر و احسان و نشر سنت های حسنه اسلامی، کاهش فقر و نابرابری، توسعه کمی و کیفی خدمات به گروه های هدف تفاهم نامه همکاری این نهاد با معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایران امضا شد.

وی افزود: موضوع این تفاهم نامه همکاری و هم افزایی لازم جهت ایجاد بسترهای مناسب برای ارتقای وضعیت سلامت و مراقبت مادران باردار و کودکان بی بضاعت برابر ضوابط امداد است.

پرپنچی بیان کرد: ارائه خدمات موثر در راستای ارتقای سلامت و مراقبت از مادران باردار و کودکان بی بضاعت و نیازمند برابر ضوابط امداد از اهداف امضای این تفاهم نامه است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران به مفاد این تفاهم نامه اشاره کرد و گفت: معرفی مادران باردار بی بضاعت نیازمند مراقبت و دریافت خدمات اعم از سونوگرافی ، آزمایشگاه ،آزمایش های غربالگری ،ویزیت متخصصان، داروهای مورد نیاز با تأیید معاونت بهداشت، بستری در بیمارستان،معرفی کودکان بی بضاعت نیازمند دریافت خدمات تشخیصی ،درمانی، تخصصی و بستری، استقرار صندوقهای جمع آوری کمک های مردمی کمیته امداد در حوزه تحت پوشش،ارائه مستندات و آمار لازم به کمیته امداد در خصوص هزینه کرد خیرات و صدقات، صدور معرفی نامه های مادران باردار و کودکان بی بضاعت جهت ارجاع به کمیته امداد ، ارائه گزارش های سالانه در خصوص نحوه هزینه کرد و خدمات ارائه شده به بیماران بی بضاعت، به کمیته امداد از مفاد این تفاهم نامه است.

وی ادامه داد: تأمین تمام و یا قسمتی از هزینه خدمات تشخیصی ،درمانی و تخصصی اعم از سونوگرافی، آزمایشگاه، انجام آزمایش های غربالگری، هزینه ویزیت متخصصان، تأمین داروهای مورد نیاز با تأیید معاونت بهداشت، بستری در بیمارستان و هتلینگ و… برای مادران باردار و کودکان بی بضاعت براساس ضوابط امداد نیز از دیگر مفاد این تفاهم نامه است.

پرپنچی خاطرنشان کرد: این تفاهم نامه در هشت ماده و به مدت یک سال ادامه دارد و در صورت توافق طرفین قابل تمدید است.

انتهای پیام/

درباره‌ی sara piraneh

sara piraneh

حتما ببینید

ارائه ۳۹۵۴ مورد خدمت حقوقی به مددجویان تهرانی

به گزارش پیام کنفرانس؛ مدیرکل کمیته امداد استان تهران،گفت: ۳۹۵۴ مورد خدمت حقوقی در ۹ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *