دوشنبه , ژانویه 17 2022
خانه / آخرین اخبار / شهید سلیمانی یاد اخلاص، سوختن و ساختن، فدا شدن برای ملت است

شهید سلیمانی یاد اخلاص، سوختن و ساختن، فدا شدن برای ملت است

به گزارش پیام کنفرانس؛ حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: حماسه بزرگ ۹ دی یک نقطه عطف در ملت ایران و مبارزه مردم با جهان استکبار و مثلث شوم آمریکا، انگلیس و اسرائیل است.

وی افزود: این روز با ایام ارتحال حضرت آیت الله مصباح یزدی (ره) مصادف شده است، ایشان از همراهان امام خمینی (ره) بودند‌.

حجت الاسلام و المسلمین ادیانی تصریح کرد: دشمنان برای مقابله با انقلاب انواع و اقسام توطئه ها را به کار بردند، از ترورهای خیابانی گرفته تا جریان های مختلف در کشور و جنگ تحمیلی که دشمنان سعی در شکست انقلاب اسلامی داشتند.

وی افزود: سال‌های پایانی جنگ تحمیلی، جنگ نرم فرهنگی علیه جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: معتقدم دشمن با تابلوی خودی از افرادی که به اسم یار و خط امام، نخست وزیر انقلابی و با مدل انقلاب مخملی و ایجاد فضای فتنه آلود که تشخیص حق از باطل سخت می شود، آمدند و حوادث دی ماه سال ۸۸ را طراحی کردند.

وی افزود: آن زمان آمدند گفتند که شمارش آرا ایراد دارد، افراد با همین آرا بر کرسی ها نشستند اما زمانی که نامشان رای نیاورد آمدند و اصل انتخابات را زیر سوال بردند.

حجت الاسلام و المسلمین ادیانی گفت: ۹ دی را هیچ کسی سازمام دهی نکرد، بلکه خود مردم آمدند و این‌ حماسه را رقم زدند. هر جا مردم آمدند بهتر از مسئولان کار کردند.

وی افزود: ظهور ایمان مذهبی و حضور مردم دو ویژگی مشترک حماسه ۲۲ بهمن سال ۵۷ و ۹ دی سال ۸۸ است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: از لشکر ۴۱ ثارالله با حاج قاسم آشناییت داشتم، شهید سلیمانی اسطوره ملی و جهان اسلام است.

وی افزود: شهید سلیمانی یاد اخلاص، سوختن و ساختن، فدا شدن برای ملت است، هر چقدر بتوانیم سلوک و منش این شهید والا مقام را در فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی تبیین کنیم، نتیجه آن خدمت رسانی صادقانه تر افسران انتظامی به مردم خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین ادیانی گفت: پیش بینی کردیم ۲۰ هزار خانواده فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از ابتدای امسال به سفر مشهد مقدس اعزام شوند و این برنامه در حال اجرا است.

وی افزود: هیچ برنامه سازمان عقیدتی سیاسی حتی اقامه نماز جماعت اجباری نیست، نباید از ترس یه شخص یا یک سازمان افرادی به اقامه نماز جماعت بپردازند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: تمام امورات فرهنگی خانواده های پرسنل فرماندهی انتظامی بر عهده سازمان عقیدتی سیاسی است، فعالیت‌های ما در رشد کاهش آمار طلاق در خانواده ها موثر بوده است.

وی افزود: سایتی را طراحی کردیم که به صورت انفرادی توسط روحانیون سازمان به دغدغه پرسنل و خانواده هایشان می پردازند و مشکلاتشان را بررسی می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین ادیانی اظهار کرد: بخشی از حقوق پرسنل انتظامی پایین است، باید مسکن سازمان بسازیم.

وی افزود: باید برای ۷۵ درصد پرسنل انتظامی ایران خانه سازمانی و در نزدیک ترین نقطه محل خدمتش ساخته شود که از این آمار فقط ۷ درصد خانه سازمانی احداث شده است.

یکی از اولویت های ما در سال آینده رسیدگی به طرح مسکن سازی برای پرسنل در قرارگاه مسکن فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است.

سردار اشتری درباره برنامه ۵ ساله توسعه انتظامی ایران که محضر مقام معظم رهبری نیز اعلام شد، تاکید کرد تا ۱۲۴ هزار مسکن برای پرسنل خدوم و زحمت کش انتظامی ساخته شود.

انتهای پیام/

درباره‌ی sara piraneh

sara piraneh

حتما ببینید

دهمین شماره مجله چند رسانه‌ای «کلیک دو» منتشر شد

به گزارش پیام کنفرانس؛ مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه دو تهران از انتشار دهمین شماره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *