دوشنبه , ژانویه 17 2022
خانه / آخرین اخبار / بررسی معضلات رود دره فرحزاد در قرارگاه اجتماعی

بررسی معضلات رود دره فرحزاد در قرارگاه اجتماعی

به گزارش پیام کنفرانس؛ نشست قرارگاه اجتماعی رفع معضلات رود دره فرحزاد با حضور شهرداران مناطق۲ و ۵، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر و نمایندگان ستاد فرمان امام (ره) ، سازمان بهزیستی، سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران و… برگزار شد.

مهدی صالحی، شهردار منطقه در این نشست با اشاره به اینکه رفع معضلات رود دره فرحزاد از جمله مباحث مورد توجه مدیریت شهری است، گفت: رود دره فرحزاد از جمله ظرفیت های ارزشمند شهری است که به لحاظ رها شدگی و بی توجهی به بستر آسیب تبدیل شده است و برهمین اساس رفع و ساماندهی این معضلات از اولویت های مدیریت شهری است.
وی افزود: با توجه به مصوبات قرارگاه اجتماعی شهرداری تهران، رفع معضلات همراه با اصلاح کالبدی فضا در دستور کار قراردارد که این مساله نیازمند همکاری و مشارکت سایر نهادهای دخیل در حوزه آسیب های اجتماعی است.

شهردار منطقه ۲ با اشاره به مشارکت در بحث جمع آوری پلاک قرمزها گفت: امید می رود با همکاری پلیس و مراجع قضایی بتوانیم پلاک های شناسایی شده، جمع آوری کرده وبستر حضور مردم در فرحزاد را به عنوان یکی از ظرفیت های تفریحی فراهم کنیم.
لازم به ذکر است شهردار منطقه ۵ درادامه این نشست، باتاکید براینکه رفع معضلات دره فرحزاد نیاز به یک اقدام جهادی و مشارکت همه ارگان ها دارد به اقدامات صورت گرفته و ظرفیت های منطقه ۵ را تشریح کرد.
براساس این گزارش نمایندگان سایر نهادها نیز راهکارهای موثر در رفع معضلات رود دره فرحزاد را مطرح کردند.

درباره‌ی sara piraneh

sara piraneh

حتما ببینید

اوباش قلعه نو در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شدند

به گزارش پیام کنفرانس؛ سرهنگ جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری در تشریح این خبر بیان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *