دوشنبه , ژانویه 17 2022
خانه / وب / ساماندهی و جمع‌آوری زباله‌گردها و مراکز دپوی زباله

ساماندهی و جمع‌آوری زباله‌گردها و مراکز دپوی زباله

به گزارش پیام کنفرانس؛ شهردار منطقه 12 از برگزاری دومین جلسه کاهش آسیب‌های اجتماعی با موضوع ساماندهی زباله‌گردها و جمع‌آوری معتادین متجاهر خبر داد.

این جلسه، سه‌شنبه، 7 دی‌ماه با حضور علی قناعت‌کار، معاون دادستان تهران، مصطفی هادی‌زاده، دبیر هماهنگی شورای مبارزه با مواد مخدر، عبدالوهاب حسن‌وند، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان تهران، امیر یزدی، شهردار منطقه 12، رضا پوریانفر، شهردار منطقه 4، سیدمهدی صباغ، شهردار منطقه 15 و سیدمرتضی روحانی، شهردار منطقه 16، رئیس پایگاه‌های ششم، هفتم و دهم کلانتری، معاون پیشگیری بهزیستی شهر تهران و برخی مدیران و مسؤولان دیگر در دستگاه‌ها و ارگان‌های مرتبط و شهرداری منطقه 12، به میزبانی شهرداری منطقه 12 برگزار شد.
بر اساس این گزارش در این جلسه در مورد ساماندهی و انتقال مراکز کاهش آسیب به حاشیه شهر تهران، ساماندهی و جمع‌آوری زباله‌گردها و مراکز دپوی زباله و میزان آمادگی دستگاه‌ها و سازمان‌ها برای اجرای این طرح بحث و بررسی صورت گرفت.
در ادامه در مورد شروع و اجرای طرح جمع‌آوری معتادین از سطح شهر با کمک همه دستگاه‌های مرتبط با این حوزه تصمیم‌گیری شد و یزدی، شهردار منطقه 12 با اشاره به دستور شهردار تهران دراین‌باره گفت: منطقه 12 برای کاهش آسیب‌ها در این منطقه با همکاری دیگر دستگاه‌های حوزه پیشگیری و کنترل آسیب‌های اجتماعی، اعلام آمادگی می‌کند.
وی ابراز امیدواری کرد: ان‌شاءالله به حول و قوه الهی و با عزمی جهادی توسط هم‌افزایی بین همه دوستان در دیگر دستگاه‌ها، چهره تهران؛ کلانشهر الگوی جهان اسلام از همه آسیب‌های اجتماعی زدوده شود.
پلمپ مراکز دپوی زباله در بافت مسکونی شهر و استفاده از لباس متحدالشکل برای نیروهای جمع‌آوری بازیافت، رسیدگی به وضعیت گرم‌خانه‌ها، افزایش ظرفیت مراکز بازپروری برای معتادین، کودکان کار و بانوان سرپرست‌ خانوار، آموزش‌های همگانی در کاهش آسیب‌های اجتماعی و… از دیگر مباحثی بود که در این جلسه در مورد آنها بحث و گفت‌وگو شد.

درباره‌ی sara piraneh

sara piraneh

حتما ببینید

صنعت چاپ و ۷ تحول بزرگ جهانی

یادداشت هفته، ارتباط امروز: امتیاز اختراع ماشین چاپ به زرگر آلمانی یوهانس گوتنبرگ در حدود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *