دوشنبه , ژانویه 17 2022
خانه / آخرین اخبار / روز ۹ دی، روز نه گفتن به افرادی که ارزش ها را زیر پا گذاشتند

روز ۹ دی، روز نه گفتن به افرادی که ارزش ها را زیر پا گذاشتند

به گزارش پیام کنفرانس ؛ محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم بزرگداشت سالگرد شهید قاسم سلیمانی در حرم مطهر عبدالعظیم الحسنی بیان داشت: امروز بیعت مجدددر راه امام شهدا داریم .روز۹ دی روز مهمی در تاریخ انقلاب اسلامی است. روز بصیرت، حضور در میدان، دفاع از ارزش‌ها و برخورد و نه گفتن به کسانی که ارزش‌ها را زیر پا گذاشتند و ناامنی بوجود آوردند بود.

وی ادامه داد: مردم آگاه مابا حضور خود در این مقطع حساس نشان دادند که همچنان بر باورهای خود ایستادند. این عملیات بسیار پلید و غیر انسانی خلاف همه حقوق بشری که آنها از آندم می زنند به دست شقی ترین افراد اتفاق افتاد .


محمد باقر قالیباف گفت: شهید سلیمانی فرد لایق ،شجاع، مدیر، مدبر که برکات آن را در ۴۰ سال مبارزه دیدیم و جای خالی ایشان را در جای جای جبهه مقاومت حس می کنیم و احساس اندوه می کنیم.


رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از این جهت تبریک می گوییم که افتخار فرهنگ قرآنی است و امام رضوان الله با این انقلاب اسلامی و مرد الهی جز برای خدا سخنی نگفت و جز برای خدا کامیار را نداشت و انقلاب توانست فردی را مانند شهید سلیمانی که روستا زاده ای در خانواده صعیف بود و انقلاب فرصت را به او داد که در سن ۲۴ سالگی وارد جبهه شود و استعدادها و خلاقیت های او در آن محیط جنگ و فضای معنوی جوانه زد.

وی توضیح داد: شهید سلیمانی از فرماندهان مدیر دفاع مقدس شد و تبدیل به درخت تنومندی شد که هژمونی آمریکا را در منطقه بر زمین انداخت و باعث عزت امت مسلمین شد . ایمان داشتن به باورهای الهی چنین فرماندهانی را تربیت می کند .

رییس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شهید سلیمانی فردی بسیار مخلص و مردمی بود .شهید سلیمانی همیشه در صحنه و خطرات را در آغوش می گرفت شهید سلیمانی ویزگی مهم آن انقلابی بودن آن بود انقلابی از این جهت که هرگز تحت تاثیر پیام های سیاسی قرار نگرفت .

قالیباف بیان کرد: وقتی می‌گوییم انقلابی بود یعنی هر موقع و حرفی را که می‌خواست بگوید دو شاخصه را رعایت می کرد، خلاف عقل صحبت نمی‌کرد. تمام سلول های بدنش خلاصه در ولی بود و اینکه ولی جامعه چه خواسته و اراده ای دارد.

درباره‌ی sara piraneh

sara piraneh

حتما ببینید

دهمین شماره مجله چند رسانه‌ای «کلیک دو» منتشر شد

به گزارش پیام کنفرانس؛ مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه دو تهران از انتشار دهمین شماره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *