دوشنبه , ژانویه 17 2022
خانه / آخرین اخبار / اجرای طرح شناسایی ساختمان های پرخطر در منطقه

اجرای طرح شناسایی ساختمان های پرخطر در منطقه

به گزارش پیام کنفرانس؛ سرپرست معاونت خدمات شهری ومحیط زیست شهرداری منطقه ۲ تهران گفت: در راستای ایمن سازی ساختمان های پرخطر و ناایمن، با تشکیل کمیته ایمنی ، شناسایی و صدرو اخطار به مالکان دردستور کار قرار گرفت.

علیرضا جعفری در نشست کمیته ایمنی که با حضور نمایندگان آتش نشانی و مدیران شهرداری این منطقه برگزار شد، با تأکید بر اولویت مدیریت منطقه در شناسایی و رفع خطر ساختمان های ناایمن گفت: شناسایی و برنامه ریزی جهت رفع خطر با ساختمان های آسیب پذیر از منظر ایمنی از اهداف این کمیته است.

وی خاطرنشان کرد: براساس بند ۱۴ ماده ۵۵ مبنی بر اتخاذ تدابیر مؤثر و اقدام لازم برای رفع خطر از بناهای ناایمن و پرخطر ، اقدامات قانونی برای رفع موارد اعلامی سازمان آتش نشانی و خمات ایمنی شهرداری تهران طی بازدید از این اماکن صورت می گیرد.
جعفری تصریح کرد: مرحله نخست فرآیند پیشگیری و افزایش ایمنی ساختمان‌ها ، صدور ابلاغ است و پس از آن در صورت عدم توجه مالکان به صدور اخطار، در نهایت به منظور حفظ جان و مال شهروندان، از طریق مراجع قضایی نسبت به چگونگی فعالیت این مراکز اقدام خواهد شد.
وی با اشاره به زمان بر بودن ایمن سازی ساختمان ها بر تسریع در روند شناسایی و اجرای فرایندهای قانونی و اداری نسبت به رفع خطر ساختمان ها تاکید کرد.

درباره‌ی sara piraneh

sara piraneh

حتما ببینید

دهمین شماره مجله چند رسانه‌ای «کلیک دو» منتشر شد

به گزارش پیام کنفرانس؛ مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه دو تهران از انتشار دهمین شماره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *