دوشنبه , ژانویه 17 2022
خانه / آخرین اخبار / پرداخت بیش از ۱۲۰میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان تهرانی

پرداخت بیش از ۱۲۰میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان تهرانی

به گزارش پیام کنفرانس؛ مدیرکل کمیته امداد استان تهران،گفت: در ۹ ماهه سال جاری، بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به ۱۲ هزار و ۱۴۷نفر از طریق صندوق امداد ولایت پرداخت شده است.

سیدابوالفضل پرپنچی،مدیرکل کمیته امداد استان تهران با ارائه گزارشی از تسهیلات پرداخت شده از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان در ۹ ماهه سال جاری،گفت : ۱۲هزار و ۱۴۷ فقره تسهیلات قرض الحسنه در ۹ ماهه امسال به مددجویان تحت حمایت و سایر متقاضیان واجد شرایط به مبلغ بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی افزود: ۸ هزار و ۹۸۳ فقره از این تسهیلات به مبلغ ۸۲ میلیارد و ۲۹۲میلیون تومان در قالب وام کارگشایی به منظور کمک به تأمین ودیعه، خرید و تعمیر مسکن و امور ضروری از جمله ازدواج، درمان و .. بوده است.
پرپنچی، ادامه داد: ۴۶۷ فقره تسهیلات به مبلغ ۷ میلیارد و ۴۲۲ میلیون تومان نیز در بخش اشتغال زایی به متقاضیان تسهیلات اشتغال زایی پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران،بیان کرد: تسهیلات پرداختی گارگشایی از سوی صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت تا سقف ۱۰ میلیون تومان بدون کارمزد پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت توسعه فرهنگ قرض‌الحسنه و بهره‌مندی از ظرفیت حداکثری خیّران در اعطای تسهیلات به نیازمندان در قالب طرح قرض ماندگار،گفت: خیّران حقوقی و حقیقی می‌توانند با سپرده‌گذاری و تعامل هم افزا با صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، این نهاد را در رفع مشکلات نیازمندان و مددجویان تحت حمایت در قالب طرح قرض ماندگار یاری کنند.
انتهای پیام/

درباره‌ی sara piraneh

sara piraneh

حتما ببینید

دهمین شماره مجله چند رسانه‌ای «کلیک دو» منتشر شد

به گزارش پیام کنفرانس؛ مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه دو تهران از انتشار دهمین شماره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *