دوشنبه , ژانویه 17 2022
خانه / آخرین اخبار / پل های عابر پیاده منطقه2 بهسازی شد

پل های عابر پیاده منطقه2 بهسازی شد

به گزارش پیام کنفرانس؛ معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 2 گفت: در راستای بهبود وضعیت تردد عابران و ارتقا ایمنی شهروندان، بهسازی پل های عابر پیاده انجام شد.
امیر حسین حیدرنیا با اعلام این خبرگفت: در راستای بهبود وضعیت تردد عابران و ارتقا ایمنی شهروندان همزمان با اجرای طرح نگهداشت شهر، بهسازی پل های عابر پیاده و رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری اجرایی شد.
وی با اشاره به اینکه رنگ آمیزی پل های عابر پیاده با هدف مناسب سازی و زیبا سازی انجام شد، افزود: به منظور افزایش رفاه و آسایش بیشتر شهروندان به خصوص افراد سالخورده، کودکان و بانوان در استفاده از پل های عابر مکانیزه و تردد در محل های نزدیک به این فضاها، رسیدگی به این پل ها با اولویت نقاط آسیب خیز در دستور کار قرار و اجرایی شد.
حیدرنیا ادامه داد: در این راستا رسیدگی به وضعیت نورپردازی، شستشو، پاکسازی، رنگ آمیزی پل ها همزمان با طرح تحول نگهداشت شهر انجام شد.
وی در خصوص رفع نواقص پل های عابر گفت: در این طرح موضوعی که به همت معاونت حمل و نقل و ترافیک در حال انجام است، ضمن بازبینی پل های عابر مکانیزه و غیرمکانیزه در صورت داشتن معایب و مشکلات فنی رفع عیب و نقص می شود.
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه در پایان اظهار امیدواری کرد: امید است با اینگونه اقدامات مدیریت شهری، بر رضایت و رفاه هرچه بیشتر شهروندان افزوده شود.

درباره‌ی sara piraneh

sara piraneh

حتما ببینید

اوباش قلعه نو در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شدند

به گزارش پیام کنفرانس؛ سرهنگ جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری در تشریح این خبر بیان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *