دوشنبه , ژانویه 17 2022
خانه / آخرین اخبار / دستگیری ۶۳۴ سارق و مالخر در رعد52

دستگیری ۶۳۴ سارق و مالخر در رعد52

به گزارش پیام کنفرانس؛ رئیس پلیس تهران بزرگ از دستگیری ۶۳۴ سارق و مالخر در طرح رعد ۵۲ خبر داد و گفت: ۱۳ درصد دستگیرشدگان موبایل قاپ هستند.

سردار “حسین رحیمی”، در پنجاه و دومین طرح رعد، اظهار داشت: در این طرح ۲۱۵ حکم قضائی به اجرا گذاشته شد و ۶۳۴ نفر از سارقان و مالخران دستگیر شدند.
وی افزود: ۳۲ باند شناسایی و بالغ بر هزار و ۸۹۷ فقره سرقت در این طرح کشف شد و ماموران این پلیس موفق شدند ۱۴۴ دستگاه خودرو و موتور سرقتی کشف و ۷۹۹ پرونده سرقت بسته شد.
رئیس پلیس تهران بزرگ در ادامه به دیگر دستاوردهای اجرای طرح رعد 52 اشاره کرد و اعلام کرد: ۲۶ محکوم متواری دستگیر شدند و همچنین مقادیر فراونی اموال مسروقه کشف شده است که کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۱۶ میلیارد تومان محاسبه کرده اند.
این مقام ارشد انتظامی اظهار کرد: ۲۴ درصد سارقان دستگیر شده در حوزه سرقت خودرو، ۱۳ درصد موبایل قاپی، ۴ درصد سارقان منزل و ۵۵ درصد سارق اماکن خصوصی و دولتی می باشند.
سردار رحیمی با بیان اینکه با تلاش همکارانم ۱۱ پاتوق مالخران، ۱۱ مرکز تجمع اراذل و اوباش و ۶۹ پاتوق سارقان و ۷۵ مرکز فروش مواد مخدر شناسایی و پلمب شدند، ادامه داد: ۴ قبضه سلاح جنگی و ۵۰ قبضه سلاح سرد و ۶۸ عدد فشنگ هم در این طرح کشف شد.
فرمانده انتظامی تهران خاطر نشان کرد: ۲۷۵ خرده فروش مواد مخدر دستگیر و ۴۵ کیلو مواد مخدر کشف شد.
وی در پایان به دستاورد های این در طرح در خصوص کشف ماینر های قاچاق اشاره و اعلام کرد: ۵۰۰ عدد ماینر از جنوب و جنوب غربی تهران کشف شد.

درباره‌ی sara piraneh

sara piraneh

حتما ببینید

ارائه ۳۹۵۴ مورد خدمت حقوقی به مددجویان تهرانی

به گزارش پیام کنفرانس؛ مدیرکل کمیته امداد استان تهران،گفت: ۳۹۵۴ مورد خدمت حقوقی در ۹ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *