با ادامه رشد اوبر و ورود به بازارهای جدید، تمرکز منابع بر روی نقاط قوت اصلی و ابتکارات استراتژیک برای کسب و کار بسیار مهم است. با انتقال برخی از حیاتی‌ترین بارهای کاری شرکت به زیرساخت ابری اوراکل OCI (1)، اوبر در موقعیتی قرار می‌گیرد که زیرساخت خود را مدرن‌سازی کند و در عین حال مسیر خود را به سمت سودآوری نیز تسریع کند.

دارا خسروشاهی، مدیرعامل اوبر گفت: «اوبر در حال متحول کردن شیوه حرکت مردم، محصولات و خدمات در سراسر قاره ها و شهرها است. “برای تحقق این وعده برای مشتریان و در عین حال ایجاد ارزش برای سهامداران، ما به یک ارائه دهنده ابری نیاز داشتیم که به ما کمک کند تا نوآوری را به حداکثر برسانیم و در عین حال هزینه های زیرساختی خود را کاهش دهیم. اوراکل ترکیبی ایده آل از قیمت، عملکرد، انعطاف پذیری و امنیت را ارائه می دهد تا به ما در ارائه خدمات کمک کند. خدمات مشتری باورنکردنی، تولید محصولات جدید و افزایش سودآوری.”

این همکاری استراتژیک جدید Oracle با Uber همراه با گزارش های اخیر تحلیلگران به عنوان اعتبارسنجی قدرتمند استراتژی OCI و چشم انداز محصول عمل می کند. مشتریان هم انعطاف پذیری و هم بهترین زیرساخت قیمت – عملکرد را در سطح جهانی می خواهند. این در حالیست که اوبر اکنون می‌تواند از این قابلیت‌هایی که فقط OCI ارائه می‌کند استفاده کند.

صفرا کتز (۲) ، مدیرعامل اوراکل، گفت: اوبر در حال گسترش به یک پلتفرم «به هر کجا بروید، هر چیزی بگیرید» است، و این شرکت به یک شریک ابری نیاز داشت که تمرکز بی‌وقفه‌ای بر نوآوری داشته باشد. “این پیروزی رقابتی برجسته برای OCI، اعتبار بیشتر حرکت و شتابی است که ما در بازار تجربه می‌کنیم. شرکت‌ها، دولت‌ها و استارت‌آپ‌ها در سرتاسر جهان تمایز زیرساخت ابری اوراکل را تشخیص می‌دهند و عملکرد، امنیت و مزایای اقتصادی ما را در مقابل آن تجربه می‌کنند. دیگر هایپراسکیلرها.”

در کنار قرارداد OCI، مشارکت استراتژیک شامل زمینه های دیگری از همکاری بین دو شرکت است. اوراکل به مشتری جهانی اوبر برای کسب و کار تبدیل خواهد شد و اوبر را به عنوان یک اشتراک سواری ترجیحی برای کارمندان خود برای سفر و غذا خوردن در سراسر جهان انتخاب می کند. اوبر و اوراکل همچنین به نوآوری مشترک در راه‌حل‌های خرده‌فروشی و تحویل اضافی که از مشارکت ابری از جمله تجربیات مصرف‌کننده با تدارکات آخرین مایل تکامل می‌یابند، ادامه خواهند داد.

انتهای پیام/ محمد حسن اسدی طاری، سرویس  علم و فناوری ارتباط امروز

assadi

By assadi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *